top of page

Контакти та політика відправок декору з гіпсу в майстерні "Доступний декор"

Цінуйте свій і наш час! Ознайомтеся з усією інформацією та чекайте на повідомлення у VIBER від нашого менеджера.

Square Stage
Wave

Коротко про головне:

☑ Відправка на протязі 1-10 робочих днів.
Мінімальна сума замовлення - 300грн

Вартість транспортування від 100грн (до 10кг) і від 800грн (паллета). Точну вартість можна дізнатись на гарячій ліній пошти.
Якщо клієнт не уточнює про колір, матеріал, аромат - позиція формується відповідно до доданого товару або зробленого відклику на оголошення.
Обов'язковий огляд замовлення на пошті.
Ви зобов'язані отримати замовлення протягом 7 днів з момента проведення замовлення в терміналі пошти, інакше воно буде повернуто назад.
Обов'язкова фіксація пошкоджених товарів за допомогою акту побиття (надається на відділенні будь якої пошти)
Якщо замовлення не оглянуто на пошті, та не складено акт - відшкодування не можливо.
З 01.01.2023 до вартості транспортування додається забор зі складу, але знімається плата за пакування, цю витрати з 01.01.2023 року сплачує "Доступний Декор".
 

Обробка та відправка замовлень

☑  Замовлення надсилаються протягом 10 робочих днів після оплати.

                  ВАЖЛИВО: Компанія залишає за собою право надіслати замовлення на 10 робочий день без попередження.

                      ВАЖЛИВО: Компанія не несе відповідальності за суму пересилання.

Обробка замовлень відбувається протягом 1-3 робочих днів!
Трек-номер і всю детальну інформацію про замовлення Ви отримаєте на електронну адресу, яка вказана при завершенні замовлення, а також на VIBER!

Важливо: Згідно контрактної форми, до суми транспортування з 01.01.2023 нараховується додаткова плата за забор замовлення. Проте, від 01.01.2023 року - з клієнта знята сума за сплату пакування. Всі витрати на пакування тепер сплачуються компанією "Доступний Декор".


У разі пошкодження товару Вам необхідно скласти акт на повернення коштів.

Графік роботи

Пн-Пт

9:00 – 17:00 

Субота

Вихідний

Неділя

Вихідний

Політика повернення товару чи грошей

Інтернет-магазин «Доступний декор» завжди йде назустріч своїм покупцям. При виникненні спірних питань, зв'яжіться з нашими менеджерами, ми впевнені, що зможемо Вам допомогти!

Обов'язковий огляд товару та відмова від товару через побиття або невідповідність замовлення.

При отриманні товару, клієнт зобов'язаний оглянути замовлення перед його отриманням та перевірити на цілісність та відповідність замовлення. У разі виявлення будь яких ушкоджень товару чи невідповідності по замовленню - клієнт має скласти "Акт побиття" або зафіксувати невідповідності до замовлення не відходячи від поштового відділення, та зафіксувати пошкодження в актові. 

Після того, як клієнт складе акт, Він має обрати тип відшкодування, котре надає поштовий перевізник, це може бути промокод від пошти або повернення коштів. 

У разі відмови від товару без складання "Акту побиття" або фіксації невідповідностей - клієнт зобов'язаний сплатити транспортні витрати при поверненні чи заміні товару.
ВАЖЛИВО! Невідповідність замовлення чи товару - це дефектура на виробі, про котру не зазначено в товарній картці на сайтові чи соц.мережах. Якщо дефектура зазначена, а клієнта це не влаштовує при огляді - клієнт має сплатити транспортні витрати.

Умови повернення

Товари, придбані в Інтернет-магазині «Доступний декор», можна повернути або обміняти у строки та порядку відповідно до законодавства України «Про захист прав споживачів».

Які групи товарів можна повернути?

Всі товари, представлені в нашому Інтернет-магазині «Доступний декор».

Терміни та умови повернення товару неналежної якості

У разі якщо товар не підійшов Вам з будь яких причин, Ви маєте право обміняти або повернути товар.

Ми надаємо покупцям можливість перевірки товару на недоліки протягом 14 днів. Якщо не відповідність виявлено вами через 14 днів, товар поверненню не підлягає. У разі повернення товару, всі витрати на транспортування поверненого товару лягають на плечі покупця.

Терміни та умови повернення товару належної якості:

Ми надаємо Вам можливість здійснити повернення товару належної якості протягом 14 днів з дня покупки, за умови, що товар не був у вжитку, збережено його товарний вигляд та споживчі властивості, а також пломби та фабричні ярлики. Також необхідно пред'явити документ, що підтверджує покупку (чек, товарний чек, накладна тощо).

Порядок повернення коштів

Повернення товару здійснюється за наявності чека та паспорта. Також потрібно заповнити заяву.

Повернення коштів здійснюється за вирахуванням витрат на доставку (якщо такі мали місце).

Спосіб та строки повернення коштів

Кошти будуть повернуті покупцеві тим же способом, яким вони були сплачені - при оплаті готівкою повернення також буде здійснено готівкою протягом 3х днів. При оплаті у безготівковий спосіб гроші буде повернуто протягом 10 днів. Однак якщо це питання буде заздалегідь узгоджено з менеджером по телефону або електронною поштою, повернення можливе того ж дня. Це з тим, що бухгалтерії потрібно заздалегідь підготувати документи і.

Де здійснюється повернення чи обмін товару?

Обмін/повернення товару та повернення раніше сплачених коштів здійснюється у будні дні з 13 до 19 години на пункті самовивезення за адресою:

м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова 66. Просимо Вас заздалегідь повідомити нас про намір повернути гроші за Viber +380-99-91-89-529.

bottom of page