top of page

Що таке кашпо? Чим відрізняється кашпо від вазонів для квітів?

Обновлено: 4 мая 2022 г.

Доброго дня, дорогий читач! Більшість з Вас задавались питанням, що таке кашпо і в чому різниця між ним та звичайним вазоном для квітів? І чи є взагалі різниця? Саме це питання і буде розкрито в сьогоднішньому постові!

Кашпо-це "прихований горщик" якщо брати дослівний переклад з французької, адже звідти і походить це слово. Ми знаємо, що це декоративна ваза, може бути виготовлена з різних матеріалів, таких як пластмаса, метал, але більшість - з кераміки. Так само може бути різних розмірів, потім в неї ставлять квітковий горщик.


Якщо сказати простіше, кашпо-це предмет інтер'єру, декорація для дому і ваших квітів.
Ну ось, тепер ми знаємо все про кашпо, і зараз розберемося яка ж різниця між ними і класичними вазонами для квітів:

  • Кашпо в першу чергу-декорація. Вазон використовують в якості ємності для висадки рослин;

  • Майже кожен вазон для квітів має отвір на дні, щоб зайва вода стікала, а ось мало хто виготовляє кашпо з такими отворами, потрібно добре пошукати такі;

  • Кашпо виготовляється з багатьох матеріалів, так як вазон майже завжди з пластмаси або з глини;

  • Вазон має звичайне, нудне оформлення, завжди однакової форми, а ось кашпо володіє стильним і оригінальним зовнішнім виглядом, може мати будь-яку форму, колір.

Як видно з наведених вище пунктів, є досить відмінностей між ними, але все ж їх об'єднує одне - вони призначені для Ваших квітів і краще їх використовувати разом.

91 просмотр0 комментариев

Comments


bottom of page