top of page

Продажі на etsy #2 - Чому так тяжко зробити першу продажу на платформі️ Проблема розуміння та написання на англійській мові.

В нас це було окрема проблема, так як розуміння англійської мови, лише на рівні школи А правильній написання назви, тегів та опису - це ключовий спосіб просування Ваших товарів на платформі.


️ Правильне зіставлення лістінгу (товарної картки).

Основна робота по магазину - це правильне складання товарної картки Кожен з пунктів - це крок до перших сторінок в пошуку на платформі. Детально вивчіть кожен пункт, та заповнюйте кожен з них, без пропуску!


️ Ключові слова.

Це основний двигун продажів Якщо Ваші ключові слова не описують Ваш товар, якщо Ви не використовуєте всі 13 можливих тегів - Вам не попасти на перші сторінки не зробити достатньої кількості продажів. Використовуйте кожен з тегів в описі товару, а ключові теги, які є основою Вашого товару - в назві лістінгу.


Ми відновлюєм блог, та розпочинаємо саме з теми "etsy", бо вона була найпопулярнішою серед читачів!

185 просмотров1 комментарий

1 comentario


Mayamy A
Mayamy A
24 jul 2021

Добрый день! Вот с Etsy больше беспокоит проблема с оплатой, так как в Украине не работает сервис PayPal, а оплата напрямую на карту устроит не каждого клиента. Вот как быть?

Me gusta
bottom of page